KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14187478
nr 1418 7478
Maria Ginzburg
(f. 1955), Sverige
Signerad. Akvarell, bildmått: 28x39cm, yttermått inklusive ram: 42x52cm
Maria Ginzburg, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:34:29
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
700 kr